Zabiegi


Korekcja rozmiaru lub symetryzacja biustu

Estetyczna poprawa wyglądu nosa

Odsysanie tłuszczu z wybranych partii ciała

Usuwanie nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej

Chirurgia szczękowo-twarzowa i facelifting

Zabiegi chirurgiczne dedykowane mężczyznom

Ginekologia estetyczna

Zabiegi estetyczne i przeciwstarzeniowe

Modelowanie i lifting pośladków

Zabiegi wyszczuplające i ujędrniające nogi

Metamorfozy naszych Pacjentów

INGVES CLINIC to miejsce, które oferuje szereg profesjonalnych usług z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Jej właścicielem jest dr Christoffer Ingves — specjalista w dziedzinie usług estetycznych premium i międzynarodowy ekspert medyczny. 

INGVES CLINIC medycyna estetyczna Katowice proponuje następujące usługi: chirurgia piersi, chirurgia nosa, liposukcja, plastyka brzucha, chirurgia twarzy, chirurgia dla mężczyzn, chirurgia intymna, medycyna estetyczna twarzy, stylizacja pośladków i stylizacja nóg. Chirurgia plastyczna Katowice obejmuje skuteczne zabiegi anti-aging, ale także najbardziej popularne usługi — powiększanie piersi, powiększanie ust, czy korekcje nosa.

Pomagamy kobietom i mężczyznom w rozwiązywaniu problemów natury estetycznej, eliminowaniu defektów i udoskonalaniu wybranych partii ciała. Naszym priorytetem jest profesjonalizm i zapewnienie satysfakcjonujących efektów. Pacjentom gwarantujemy kompleksową opiekę, empatię oraz bardzo komfortowe warunki leczenia.

Medycyna estetyczna premium INGVES CLINIC stawia na profesjonalizm i wzorową obsługę Klienta — dbamy o indywidualne potrzeby oraz oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz umówienie się na wizytę ze specjalistą.