Usługi oferowane przed INGVES CLINIC kierowane są nie tylko do kobiet, ale także do mężczyzn. Z naszego wieloletniego doświadczenia oraz obserwacji branży wynika, że coraz więcej mężczyzn korzystają z medycyny estetycznej. Panowie poddają się zarówno zabiegom, które dotyczą twarzy oraz takim, które pomagają uzyskać bardziej estetyczną sylwetkę. W związku z rosnącym zainteresowaniem powyższymi usługami INGVES CLINIC oferuje operacje plastyczne dla mężczyzn. 

Jakie zabiegi dla mężczyzn proponujemy? Jeśli chodzi o twarz, to wykonujemy następujące usługi: korekta i operacja powiek (opadające powieki), korekcja nosa oraz uszu, a także wszelkie zabiegi odmładzające. Męskie zabiegi anti-aging Katowice to np. zabiegi na zmarszczki i lifting twarzy, czyli poprawa owalu twarzy. Jeśli chodzi o zabiegi na ciało, to sporą popularnością wśród mężczyzn cieszy się chirurgiczne modelowanie sylwetki. INGVES CLINICchirurgia estetyczna mężczyzn posiada w ofercie zarówno odsysanie tłuszczu, jak i usuwanie nadmiaru skóry (plastyka brzucha, plastyka ud, plastyka ramion). IINGVES CLINIC chirurgia plastyczna dla mężczyzn ma w ofercie także zmniejszanie piersi u mężczyzn (ginekomastia). I na koniec nie zapominajmy o chirurgii intymnej dla panów.

INGVES CLINIC to gwarancja najwyższej jakości wykonania, interdyscyplinarnej wiedzy lekarskiej i profesjonalnej opieki medycznej. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem na operacje plastyczne dla mężczyzn oraz konsultacji z naszymi specjalistami. Kadrze lekarskiej dowodzi Christoffer Ingves — światowy autorytet w dziedzinie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.