Nos znajduje się w centralnej części twarzy i stanowi jej najbardziej wystający element. Stanowi integralna część całej twarzy i wraz z pozostałymi częściami (oczami, ustami itd.), tworzy estetyczną całość. Zdarza się również tak, że nos wyróżnia się na tle twarzy swoim nieproporcjonalnym kształtem lub wielkością. Dzisiaj, dzięki nowoczesnym technikom medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, możemy z łatwością zmienić te parametry i sprawić, że nos będzie prezentować się estetycznie.

Korekcja kształtu nosa to jedna z najczęściej wybieranych operacji, jeśli chodzi o chirurgię twarzy. Wielokrotnie wskazywane przez naszych Pacjentów defekty nosa to jego wielkość, szerokość i asymetria. Defekty te związane są z takimi częściami nosa jak grzbiet, wierzchołek, podstawa, kość nosowa oraz przegroda. Aby skorygować te defekty, można skorzystać z dwóch rodzajów zabiegów. Pierwszy sposób to chirurgiczna korekcja nosa Katowice, a drugi modelowanie nosa kwasem hialuronowym. Plastyka nosa w Katowicach trwa około 1-2 h.

Oprócz takich usług jak: zmniejszenie nosa czy zwężenie nosa, INGVES CLINIC medycyna estetyczna Katowice oferuje także prostowanie nosa, wyrównanie nosa oraz usunięcie garbu na nosie. Jeśli borykasz się z takimi problemami, jak asymetria nosa, długi nos, szeroki nos czy krzywa przegroda nosowa, to zapraszamy Cię na konsultacje do INGVES CLINIC. Nasz specjalista zaproponuje Ci odpowiedni i zaplanuje optymalny plan leczenia. Zapraszamy do kontaktu.