Maciej Waś


foto glwne maciej waś

Jestem magistrem fizjoterapii, specjalistą w dziedzinie rehabilitacji sportowej jak i w chirurgii plastycznej.
Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie pracy z pacjentami w chirurgii plastycznej, z czego sześć ostatnich lat pracowałem u boku jednych z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych.
Moja praca polega na obsłudze innowacyjnych urządzeń z zakresu medycyny estetycznej takich jak:
Ultraformer 3, Mira Dry, Lutronic CO2, Alma pixel CO2, Pico Discovery, Laser Enlighten3, Harmony iPixel erb, ipixel DyeVl, Pelleve, Zeltiq, Clattu, Venus Legacy, Endermologia Allianz LPG i szeregu innych.

 

Jestem autorem wielu protokołów wykorzystywanych do szkoleń z zakresu obsługi innowacyjnych urządzeń medycznych, pionierem w tworzeniu schematów postępowania terapeutycznego z pacjentami po takich zabiegach.
Moim flagowym zabiegiem jest leczenie wiotkości skórnej z wykorzystaniem urządzenia Ultraformer3 u kobiet po ciąży, osób po dużych redukcjach wagi czy u Pacjentów z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Po wielu doświadczeniach opracowałem indywidualny program przeprowadzania zabiegów zmniejszając do minimum ryzyko powikłań a zarazem osiągając spektakularne efekty przeprowadzanych terapii.
Jestem fizjoterapeutą pragmatycznym a do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, co w rezultacie końcowym daje nam pełen sukces i zadowolenie z obu stron.
Prywatnie jestem międzynarodowym instruktorem kitesurfingu. Od lat uprawiam sztuki walki. Ich elementy techniki wykorzystuje w rehabilitacyjnym treningu funkcjonalnym, w leczeniu otyłości u swoich Pacjentów. Uprawiam sporty sezonowe takie jak surfing, wakeboarding, kitesurfing, snowboard.
W wolnym czasie uwielbiam malować, grać na pianinie oraz podróżować motocyklem.