PARTNER

dr Christoffer Ingves, PhD

specjalista chirurgii plastycznej, profesor wizytujący ZSMU
Biogram

W 1990 uzyskał Dyplom lekarski z Uniwersytetu w Kopenhadze i stopień magistra z Harvard University of Boston, Massachusetts (Pierwsza generacja diody lasera). Od 1994 — członek Duńskiego Towarzystwa Chirurgicznego i od 1995 — członek Duńskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Przeszedł szkolenie do specjalizacji prowadzone w duńskich centrach chirurgii plastycznej/rekonstrukcyjnej/oparzeniowej, w uniwersyteckim szpitalu w Kopenhadze (Rigshospitalet RH), w Hvidovre (KKHH) w Odense (OUH), Roskilde (RAS) i w Vejle. Ostatnim zatrudnieniem była ordynatura w dziale chirurgii plastycznej w szpitalu w Helsingør w 2006 r.

Równolegle pracował z Pacjentami w ramach “projektów list oczekujących” w Grenlandii, Norwegii i Szwecji. Został członkiem szwedzkiego i norweskiego stowarzyszenia chirurgii plastycznej. W 2006 roku został także członkiem hiszpańskiego stowarzyszenia chirurgii plastycznej. W latach 2008-2009 był zatrudniony jako konsultant w klinice Akademikklinik AB w Szwecji i Kopenhadze. Od roku 2009 jako konsultant dla Stureplansklinik AB w Szwecji i Danii. Od stycznia 2000 pracował we własnej, INGVES KLINIK w Kopenhadze, aż do roku 2016.

Od 2016 członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Zatrudniony jako senior chirurg, w Klinice Ambroziak Warszawa, Polska. Zawsze interesował się kosmetyczną/estetyczną stroną chirurgii plastycznej, biorąc aktywny udział, uczestnicząc w międzynarodowych konferencjach, kursach i warsztatach, jako wykładowca i pedagog. Autor szeregu prac naukowych. Znana twarz z programu „Życie bez wstydu” TVN Style (2016-2019). Od 2020 roku współpraca z Kliniką dr Szczyta w Warszawie. Współpraca partnerska z Duda Clinic Katowice w ramach autorskiej kliniki Ingves Clinic od 2020 roku.
Dr Ingves ma polskie korzenie.

Dorobek naukowy
Znajomość języków

duński, angielski, polski, hiszpański

Zainteresowania

automobilizm, motoryzacja, awiacja

SOCIAL MEDIA

No posts were found for provided query parameters.