Chirurgia piersi

NATURALNY EFEKT

Atrybut Kobiecości

Idealne, kształtne i jędrne piersi są marzeniem wielu kobiet. To jeden z atrybutów kobiecości, który często wpływa na poczucie pewności siebie i poziom satysfakcji z życia na wielu płaszczyznach. Kobiety często jednak borykają się różnymi problemami piersi— część z nich może mieć źródło w procesach starzenia się, przebytej ciąży, a nawet w noszeniu niewłaściwego biustonosza przez długi czas. Wszystko to może powodować, że piersi stają się mniej jędrne, niesymetryczne i nieestetyczne. To z kolei przekłada się na problemy z doborem ubrań, brak komfortu w wielu sytuacjach w codziennym życiu, zaniżoną samoocenę, a nawet kłopoty ze zdrowiem. Współczesna chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna oferuje obecnie skuteczne i bezpieczne rozwiązania problemów z piersiami. Dzięki coraz większej dostępności zabiegów i profesjonalizacji w tym zakresie, idealne piersi są w zasięgu nie tylko celebrytek i gwiazd kina.

Metamorfozy naszych pacjentów

Baza Wiedzy

Ciesz się atrakcyjnym i kształtnym biustem!

Chirurgia piersi to rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które chcą cieszyć się atrakcyjnym i kształtnym biustem. Oferowane w Ingves Clinic zabiegi dotyczą nie tylko powiększania piersi, ale także ich kształtowania w formie podnoszenia czy redukcji. Współczesne metody pozwalają uzyskać bardzo naturalny efekt i cieszyć się nim przez długie lata. Niezależnie od rodzaju korekty wyglądu piersi, każdą z nich poprzedza konsultacja i ocena zdrowia oraz warunków Pacjentki. Wiedza i doświadczenie dr. Christoffera Ingvesa, który jest międzynarodowym ekspertem w dziedzinie chirurgii piersi, pozwalają dobrać najlepszy dla Pacjentki rodzaj zabiegu.

Zabiegi

Operacje piersi w Ingves Clinic przeprowadzane są z wykorzystaniem nowoczesnych sprzętów w zachowaniem maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa. Każdą Pacjentkę traktujemy bardzo indywidualnie — robimy wszystko, by odpowiedzieć na jej oczekiwania, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów. Dążymy do pięknego efektu estetycznego, który pozwala Pacjentce w pełni cieszyć się z życia. Jeśli również pragniesz mieć jędrne, kształtne, atrakcyjne piersi i bez krępacji zakładać każdy strój kąpielowy, umów się na konsultacje w Ingves Clinic.

No posts were found for provided query parameters.