O

Klinice

O NAS

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ   O NASZEJ KLINICE

Ingves Clinic to nowoczesne centrum medyczne, które oferuje najwyższej jakości prestiżowe zabiegi medycyny estetycznej. Naszą kadrę lekarską tworzą wyszkoleni, kompetentni fachowcy, specjalizujący się w zabiegach medycyny estetycznej w zakresie chirurgii piersi, korekcji nosa, liposukcji, plastyki brzucha, modelowania i medycyny estetycznej twarzy, chirurgii intymnej, stylizacji pośladków, stylizacji nóg oraz medycyny estetycznej dla mężczyzn.

Jak pracujemy?

Szanowni Państwo, w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną Ingves Clinic przyjmuje Pacjentów w uzasadnionych przypadkach: stany patologiczne lub nagłe. Jesteśmy przygotowani do pracy w nowych warunkach - spełniamy wszelkie standardy bezpieczeństwa epidemiologicznego według zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz Sanepidu.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo zmieniliśmy m. in. procedury pracy i funkcjonowania obiektu. Z uwagi na obowiązek zachowania dystansu, we wnętrzu Ingves Clinic wydzieliliśmy odpowiednie strefy a nasz personel zaopatrzony jest w kompletny sprzęt, kombinezony, maski ffp3, przyłbice i wszelkie produkty zabezpieczające.

Christoffer Ingves

Scroll Down
Bottom Reached

No posts were found for provided query parameters.