Metamorfozy


Zobacz metamorfozy z zakresu stomatologii estetycznej

INGVES CLINIC oferuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Wieloletnie doświadczenie i praktyka lekarska, zaowocowały bardzo dużą liczbą przeprowadzonych przez nas metamorfoz. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wybranymi przypadkami. Efekty naszej pracy to źródło satysfakcji nie tylko naszych Pacjentów, ale również lekarzy. 

Z wielką satysfakcją porównujemy zdjęcia wykonane przed i po zabiegu. Nasze metamorfozy to coś więcej niż rutynowe operacje. Dajemy naszym Pacjentom ciało, które nie stanowi już przyczyny kompleksów, ale staje się impulsem do pokochania się na nowo. 

Cieszymy się, że możemy przyłożyć cegiełkę do piękna naszych Pacjentów i pomóc im w budowaniu tożsamości opartej na pewności siebie oraz zdrowiu fizycznym i psychicznym. Otaczamy ich kompleksową opieką i wielkim zrozumieniem. 

Stawiamy na profesjonalizm, wysoką estetykę i spełnianie oczekiwań Klientów. Wykonaliśmy setki metamorfoz w Polsce i na całym świecie. INGVES CLINIC medycyna estetyczna Katowice to spektakularne efekty i jakość najwyższej — światowej klasy.