Ekskluzywne otwarcie INGVES CLINIC zbliża się wielkimi krokami… W związku z tym, chcielibyśmy, abyście poznali bliżej nasze nowe gabinety, personel, a przede wszystkim mieli okazję porozmawiać z doktorem Christofferem Ingvesem. W związku z tym, chcemy zaprosić Was serdecznie na Dzień Otwarty INGVES CLINIC, który odbędzie się 28 marca. Czekają na Was bezpłatne konsultacje, prezentacje wnętrza, wykład “Beauty is the Key” oraz “Smile is the Key” i wiele więcej.

Bezpłatne konsultacje

Głównym punktem wydarzenia będą konsultacje z chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej z międzynarodowym ekspertem — dr n. med. Christofferem Ingvesem. Bezpłatnych konsultacji będzie 6 — można je wygrać w trwającym aktualnie na Facebooku DUDA CLINIC konkursie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie “Czym dla Ciebie jest piękno?”. Oprócz konsultacji, nagrodą jest także podwójne zaproszenie na ekskluzywne otwarcie INGVES CLINIC 17 kwietnia, na którym odbędzie się m.in. pokaz Gosi Baczyńskiej, garniturów męskich PLON, wystawa sztuki Villa La Fleur i ekspozycja samochodów Ferrari. Zachęcamy do udziału — konkurs trwa do 9 marca.

#beautyisthekey
#smileisthekey

Poza konsultacjami, przygotowaliśmy dla Was wiele interesujących propozycji. Abyście mogli jeszcze bardziej identyfikować się wartościami INGVES CLINIC, nasi lekarze dr n. med. Christoffer Ingves oraz dr n. med. Mariusz Duda wygłoszą prelekcję, w trakcie której zaprezentują przeprowadzone dotąd metamorfozy w zakresie chirurgii plastycznej i stomatologii. Nasi eksperci pochylą się także nad tematem postrzegania piękna w dzisiejszych czasach.

Inne atrakcje

W trakcie Dnia Otwartego, odbędzie się także premierowa prezentacja wnętrza nowo powstałej części budynku: atelier konsultacyjnego, bloku operacyjnego, oddziału szpitalnego czy oraz atelier fotograficznego. Kolejny miły akcent to obecność na wydarzeniu przedstawiciela firmy PLON, czyli ekskluzywnej, polskiej marki garniturów i koszul szytych na miarę. Firma PLON przygotowała dla Was niespodziankę w postaci idealnie skrojonej koszuli dla jednego uczestnika lub uczestniczki Dni Otwartych.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych konsultacjami do udziału w konkursie na Facebooku. Tych, którzy chcą zobaczyć klinikę, posłuchać wykładu, poznać dr. Ingvesa i dr. Dudę, oczywiście zachęcamy również do przybycia. Nasz personel jest gotowy na przyjęcie Was oraz zapewnienie Wam przyjemnie spędzonego czasu. Chcesz wiedzieć więcej? Chcesz wiedzieć jak działa u nas Medical Concierge? Skontaktuj się z naszą recepcją.