Chirurgia plastycznaFakty i mity o powiększaniu penisa – odpowiada dr n. med. Christoffer Ingves

Fakty i mity o powiększaniu penisa – odpowiada dr n. med. Christoffer Ingves

 

Na rynku usług chirurgii plastycznej dostępnych jest wiele metod powiększania penisa. Jedną z najbardziej skutecznych i dających najbardziej zadowalające efekty, jest powiększanie penisa własną tkanką tłuszczową. Odbywa się ono poprzez transfer tkanki tłuszczowej z wybranej partii ciała Pacjenta (np. z podbrzusza) do członka. W porównaniu do innych metod, takich jak powiększanie penisa kwasem hialuronowym, metoda ta jest bardzo trwała. Dzięki zastosowaniu własnej tkanki tłuszczowej, zamiast wypełniacza, można zatrzymać efekt większego członka na dłużej. W tym wpisie, poprosiliśmy naszego eksperta w dziedzinie chirurgii plastycznej, dr. n. med. Christoffera Ingvesa prof. wizyt. ZSMU, aby raz na zawsze potwierdził fakty oraz obalił mity na temat powiększania penisa tą metodą. Zapraszamy do lektury!

 

 

Zabieg przedłużania penisa pozwala na zwiększenie obwodu penisa o 3-4 cm, a długości o 1 cm – FAKT

Dr Christoffer Ingves: Zgadza się, operacja transferu tkanki tłuszczowej, pozwala na zwiększenie rozmiarów prącia zarówno jeśli chodzi o jego długość jak i grubość.

 

Powiększanie członka tkanką tłuszczową jest najbardziej bezpieczną metodą – FAKT

Dr Christoffer Ingves: Wysoki poziom bezpieczeństwa, zabieg ten zawdzięcza małej inwazyjności oraz wykorzystaniu własnej tkanki Pacjenta.

 

Operacja członka jest bolesna – MIT

Dr Christoffer Ingves: Operacja wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym, a po zabiegu Pacjentowi zazwyczaj nie towarzyszy ból. Istnieje oczywiście ryzyko lekkiego dyskomfortu spowodowanego obrzękiem prącia. Rany goją się kilka dni.

 

Po operacji przez miesiąc nie można współżyć – FAKT

Dr Christoffer Ingves: Zalecamy kilkutygodniowe wstrzymanie się od współżycia, ponieważ w tym czasie tłuszcz w penisie musi się ułożyć. W przeciwnym wypadku, może dojść do zmniejszenia czucia penisa lub uszkodzenia końcowego efektu.

 

Po operacji przez miesiąc nie można uprawiać sportu – FAKT

Dr Christoffer Ingves: Zalecane jest zrezygnowanie z wysiłku fizycznego. Należy dać organizmowi możliwość spokojnej rekonwalescencji pooperacyjnej. W przeciwnym wypadku, mogą wystąpić powikłania takie jak obrzęki, krwiaki lub krwawienie z prącia.

 

Po operacji Pacjent może mieć problemy z erekcją – MIT

Dr Christoffer Ingves: Operacja ma na celu zwiększenie satysfakcji z uprawiania seksu. Należy jednak wspomnieć o tym, że po zabiegu może zmienić się pozycja członka w trakcie wzwodu – będzie on nieco mniej uniesiony.

 

Po operacji Pacjentowi mogą towarzyszyć bolesne wzwody – MIT

Dr Christoffer Ingves: Pacjentowi stosującemu się do zaleceń lekarza, nie będą towarzyszyć tego typu dolegliwości.

 

Efekt widać od razu – FAKT

Dr Christoffer Ingves: Efekt zabiegu jest widoczny od razu. Ponadto jest on bardzo naturalny, a sam zabieg nie pozostawia blizn.

 

Wraz z czasem, penis wraca do swojej długości – FAKT, ale…

Dr Christoffer Ingves: Efekt zabiegu może utrzymywać się 2-3 lata. To znacznie dłużej, porównując do efektów innych metod powiększania członka. Zalecam ponowne “dopełnienie” tłuszczem, już po roku od pierwszego przeszczepu, gdyż 30% pierwotnie przeszczepionego materiału wchłania się z czasem, a dopełnienie podtrzymuje długoterminowy, super naturalny efekt powiększenia.

 

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy wszelkie wątpliwości odnośnie tego rodzaju plastyki członka. Spośród całej gamy dostępnych sposobów, nasi Pacjenci preferują właśnie tę metodę – ze względu krótki czas rekonwalescencji oraz satysfakcjonujące i trwałe rezultaty. Zainteresowanych zabiegiem zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego z Concierge INGVES CLINIC: 506 834 517, bądź mailowego z recepcją: info@ingvesclinic.com

Scroll Down
Bottom Reached

No posts were found for provided query parameters.